Скандал в оборонці України: Порошенко прибрав Гладковського з посади

Президент України Петро Порошенко звільнив звинуваченого в корупційній схемі Олега Гладковського з поста заступника секретаря РНБО.

Також він був звільнений із посади голови міжвідомчої комісії з політики ВТС і експортного контролю. Про таке рішення президент заявив 4 березня.

“Я публічно звертаюся до Національного антикорупційного бюро із закликом розслідувати резонансні публікації і розставити всі крапки над i”, – зазначив Порошенко.

Президент підкреслив, що Гладковський повинен понести покарання в разі доведення його провини в розкраданнях в оборонній системі України.

Нагадаємо, що журналісти програми “Наші гроші” звинуватили Олега Гладковського і його сина Ігоря в організації корупційної схеми, в якій високопоставлені фігуранти справи отримували відкати з покупки деталей, за яких Україна переплачувала в 3-4 рази.

Ігор Гладковський вже виступив із заявою про подачу позову проти журналістів програми “Наші гроші”. За його словами, листування, яка використовувалася в розслідуванні, є фейковим.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ