Турчинов про намір стати президентом: вже був, не сподобалося

28

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов заявив, що не балотуватиметься в президенти. Він пояснив, що йому “на цій посаді не сподобалося”.

У кулуарах з’їзду “Народного фронту” журналісти запитали одного з лідерів партії, нинішнього секретаря РНБО України Олександра Турчинова про його президентські амбіції, на що він відповів: “Та які амбіції, я побував на посаді президента, і мені не сподобалося, величезна відповідальність, і відсутність взагалі можливості жити, повноцінно жити “.

“Я, чесно кажучи, не отримував задоволення від такої роботи, правда, умови були специфічні. Тому у мене немає бажання знову працювати в такому режимі, коли треба було працювати цілодобово, фактично і 24 годин не вистачало. Інакше в таких умовах працювати не можна, тому немає (президентських амбіцій ) “, – сказав він.

У суботу лідер партії “Народний фронт”, екс-прем’єр країни Арсеній Яценюк заявив, що його партія має намір брати участь в президентських і парламентських виборах в Україні в 2019 році, проте конкретних прізвищ не назвав.

Турчинов тимчасово виконував обов’язки президента України з кінця лютого по початок червня 2014 року, в важкий для країни період, коли Україну покинув тодішній президент Віктор Янукович, Крим увійшов до складу РФ, а на Донбасі спалахнув збройний конфлікт. Турчинов був т.в.о. президента, поки в травні на виборах президента не переміг нинішній лідер України Петро Порошенко.

Нагадаємо, що чергові президентські і парламентські вибори пройдуть в Україні в 2019 році.
ІНШІ НОВИНИ