Зеленський раптово відсторонив Безсмертного від переговорів у Мінську

Президент України Володимир Зеленський звільнив Романа Безсмертного з посади представника України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це сказано в указі №596/2019 “Про внесення зміни до Указу Президента України від 19 червня 2019 № 414”.

Відзначимо, що Зеленський звільнив Безсмертного від виконання обов’язків представляти Україну в робочій підгрупі з політичних питань ТКГ.

“На часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 19 червня 2019 року № 414 “Питання забезпечення представництва України у Тристоронній контактній групі” (зі зміною, внесеною Указом від 9 липня 2019 року № 504) звільнити Безсмертного Романа Петровича від виконання обов’язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи”, – йдеться в повідомленні.

Дружина дипломата Тетяна Мокріді в Facebook повідомила, що дізналася про звільнення зі ЗМІ. Сам же політик, що даний указ показує стиль роботи Офісу президента.

“Стиль роботи ОПУ: зі ЗМІ дізнався про призначення і звільнення з ТХК в Мінську”, – акцентував він.

Також колишня представниця України в гуманітарній підгрупі ТКГ, нардеп Ірина Геращенко висловила співчуття у зв’язку зі звільненням Безсмертного.

“РП (Роман Петрович Безсмертний. – Ред.) робив українську позицію в Мінську сильнішою. Шкода”, – додала вона в соцмережі.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ