Розмова із Зеленським: з’ясувалися нові факти про тиск Трампа

У розмові президента США Дональда Трампа із главою України Володимиром Зеленським знайшли факти тиску американського лідера на іноземний уряд — з метою втрутитися у виборчу кампанію 2020 року.

Конгрес США випустив відповідний інформаційний бюлетень, повідомляє The Washington Post. У ньому, зокрема, представлено перелік грубих зловживань владою президента Трампа, які окреслені як “потрясіння”, “кампанія тиску” і “прикриття”.

“Як доказ “потрясіння” у бюлетені наводяться цитати з розшифрування липневої розмови Трампа з президентом України Володимиром Зеленським, що, як кажуть, малює картину зловживання Трампом своєю посадою, спонукаючи іноземний уряд втручатися у вибори у США 2020 року”, — йдеться у повідомленні.

Водночас свідченням “прикриття” вказується подана викривачем скарга, яка спровокувала початок розслідування щодо імпічменту лідера Штатів. А серед фактів, які доводять “кампанію тиску”, наведені текстові розмови чиновників Держдепартаменту США.

Зазначається, що такий інформаційний бюлетень випущений із метою допомогти “найкраще пояснити розслідування своїм виборцям”.

Джерело

загрузка...

Loading...

ІНШІ НОВИНИ