У Клюєва забрали гектар землі в Конча-Заспі

31

Апеляційний суд повернув громаді смт. Козин під Києвом майже 1 га землі, яка незаконно знаходилась у власності екс-нардепа від Партії регіонів Сергія Клюєва. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Суд встановив, що спочатку земельна ділянка рішенням виконкому Козинської сільради була незаконно переданиа у власність громадянину для будівництва будинку, але пізніше її у нього придбав Клюєв.

«Виділення земельної ділянки відбулося з порушенням вимог Земельного кодексу України, Закону України« Про місцеве самоврядування », без прийняття відповідного рішення сесією селищної ради, а виконавчий комітет органу місцевого самоврядування не має права на розпорядження землями від імені територіальної громади», – пояснюють у прокуратурі .
Повідомляється, що в кінці кінців суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокуратури і задовольнив її позов в повному обсязі – земельну ділянку площею майже 1 га витребувати з чужого незаконного володіння на користь територіальної громади селища Козин.

Як повідомлялося, на початку року суд відмовив прокуратурі в позові про витребування у брата Сергія Клюєва Андрія, який колись очолював Адміністрацію Віктора Януковича, 3 гектарів землі в Козині.

Маєтки Сергія і Андрія Клюєвих розташовані поруч. В цілому маєтки братів Козині займають більше 17 гектарів землі.

МАГАЗИН