Хабар не вимагала: заступник голови ДМС відповіла на заяву НАБУ

Перший заступник голови Державної міграційної служби Діна Пімахова заперечує, що вимагала хабар, як випливає з заяви Національного антикорупційного бюро про зрив Генпрокуратурою і СБУ спецоперації під прикриттям. Про це чиновниця заявила журналістам на брифінгу в четвер, 30 листопада, повідомляє кореспондент  LIGA.net .

За словами Пімахова, вона працює в ДМС менше року – з лютого 2017 року, пройшла на посаду за конкурсом, а тому “ні про яку ОПГ мови йти не може”.

Чиновниця також кілька разів підкреслила, що заява в правоохоронні органи подавала самостійно. Повідомити, коли саме було подано заяву в СБУ, Пімахова відмовилася “в інтересах слідства”.

29 листопада 2017 року ДМС заявили  про затримання агента НАБУ нібито за підозрою в спробі дати хабар першому заступнику глави служби Діні Пімаховій.

30 квітня в НАБУ  заявили , що вони разом з САП проводили в ДМС спецоперацію з виявлення у відомстві “учасників організованого злочинного угруповання”, під час якої СБУ і ГПУ незаконно затримали детектива бюро, який працював під прикриттям.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ