Популярні ігри для всієї родини

У нашому сучасному світі існує безліч проблем, з якими ми щодня намагаємося впоратися. І головною підтримкою для кожного з нас залишається родина. Адже у родинному колі не страшні будь-які проблеми. І ніщо не зближує членів сім’ї так, як ігри. Граючи ви тренуєтеся співпрацювати разом та долати перешкоди. А для того, щоб гра гарантовано була цікава ми підібрали кілька найцікавіших ігор для усієї родини та друзів.

Найцікавіші ігри для всієї родини

Немає нічого кращого, аніж організувати міні-вечірку для всієї родини. Щоб зацікавити кожного та об’єднати за одним столом вам знадобиться настільна гра Hobby World Манчкін 4. Якщо ви вже давно знайомі з серіями ігор Манчкін, то нова версія “Тяга до коняги” додасть вам нових вражень. Збудуйте свій власний світ у підземеллях гри “Манчкін”.

Також не варто забувати і про класичні ігри, у які можна грати по-новому. Мова йде про настільну гру Tactic Alias “Чоловіки проти Жінок”. Все ще не можете визначити хто у домі головний? Зіграйте в Еліас та визначте переможців. Адже завдання у ції грі розподілені на жіночі та чоловічі. До того ж, з’явилися нові ігрові поля: “Притирання у відносинах” та “Легче притирання”. Запросіть також друзів, щоб команди були більші та грати було цікавіше.

Якщо у вас є маленькі члени родини, не забудьте приділити увагу також і їм. Це позитивно позначиться на розвитку малечі та на рівні довіри у ваших стосунках. Для того, щоб грати було цікаво, обирайте нейтральни ігри. Чудово настільною грою для дітей можна назвати Bombat Game Дино Батл. Це тематична гра, в якій немає складних правил, проте вона затягує своєю цікавою історією. Також ця настолка розвиває логіку та вчить будувати стратегії.

Наступна гра вже багато поколінь об’єднує сім’ю, друзів, колег за одним столом. Мова йде про лото, але ми рекомендуємо обрати Лото Козацьке від Danko Toys. Ця гра розвиває кмітливість, логіку та уважність. До того ж, у неї може грати і малеча, і дорослі. Головне правильно розповісти правила, але для цього є зрозуміла інструкція!

Одна з найпопулярніших сімейних ігор в усьому світі – Kingdomino (Доміношне королівство). Ця гра створена відомим майстром Бруно Катала. У ній ви будуватимете стратегії та змагатиметися зі своїми родичами за королівства. Ілюстрації настільки яскраві і захоплюючі, що вам не захочеться закінчувати гру. Kingdomino настільки популярна, що до її надходження в продаж, вже було продано 100 000 копій. Спробуйте й ви!

Для тих, хто полюбляє інтелектуальні ігри та хоче позмагатися з іншими у своїх розумових здібностях, є чудова карточна квест-гра Danko Toys BEST QUEST 4in1 Danko Toys. У ній ви можете якнайкраще показати себе. Тут немає місця фортуні. Лише ваша логіка та вміння.

А ви вже грали у гру “Колонізатори”? Якщо ні, то обов’язково спробуйте. Вона чудово об’єднує всіх гравців та збуджує азарт. Це гра-стратегія для усієї сім’ї з яскравим полем, картками та багато чим іншим. Продумайте гру та виграйте, адже це на так просто.

Обирайте найцікавішу гру для вашої родини та отримайте задоволення від гри та один від одного. Адже немає нічого важливішого, ніж сім’я!

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ