Як привітати близьку людину з днем народження

Скоро у вашої близької людини день народження, а ви не знаєте що їй побажати? Не журіться. Давайте разом розберемося що і як краще говорити імениннику в його свято. По-перше, ми дізнаємося що краще говорити, а по-друге, як правильно подавати привітання з днем народження. Отже, давайте почнемо.

Що бажати імениннику

Побажання – це річ індивідуальна. Перш ніж що-небудь говорити імениннику в його свято, вам необхідно добре ознайомитися з його звичками. Як мінімум з тим, спокійна ця людина або ж любить пожартувати. Це допоможе вибрати вам таке привітання, яке не залишить нікого байдужим. Якщо ви переконалися, що людина весела, спробуйте використовувати в своєму побажанні жарти або різні кумедні історії. Якщо ж іменинник – серйозна людина, говоріть коротко і по справі. Звичайно ж, всім людям без винятку приємно, коли їх хвалять. Тільки не перестарайтеся, а то іменинник почне сприймати це як лестощі.

Ще слід звертати увагу на вік людини, яку ми вітаємо. Якщо молодій людині ви можете говорити багато фраз про те, який у неї чудовий вік, то людині, якій далеко за 40, не слід часто нагадувати про роки. Особливо якщо день народження у жінки. Адже вони ретельно намагаються приховати свій вік.

Також ви можете підібрати побажання відповідно до імені людини. Звичайно, досить важко самому придумати такі побажання, але не впадайте у відчай, адже їх запросто можна відшукати в інтернеті. Найкраще, якщо, наприклад, привітання з днем народження Тетяні будуть написані в віршах. Якщо ви згадаєте ім’я людини в прозі, звучати буде зовсім не так… А тут іменинниця зрозуміє, що ви намагалися і підбирали теплі слова спеціально для неї. Звичайно ж, набагато приємніше буде, якщо ви самі придумаєте вірш. Але, швидше за все, навіть якщо ви візьмете його з інтернету, вона все одно про це не дізнається.

Як підносити привітання

Природно, важливіше, ніж самі слова може бути тільки те, як ви їх піднесете. У цьому випадку, як і з вибором побажання, необхідно опиратися на вік, характер людини і стать. Ще дуже важливим критерієм привітання вважається те, ким є вам людина, яку ви вітаєте. Наприклад, якщо це близький друг – пускайте в хід розіграші. Якщо друга половинка – підійдуть романтика, серенада, любовні сюрпризи, ексклюзивний торт на замовлення. Якщо мама – милі побажання в обіймах.

Ви можете придумати якусь кумедну сценку і розіграти її разом з друзями або рідними, щоб підняти настрій імениннику. Можете придумати цікаві конкурси на пошук подарунка, де підказки будуть написані на папірці і іменинник, у міру проходження квесту і читання записок, буде знаходити все більше і більше приємних слів про себе. Користуйтеся своєю фантазією – у виборі привітання і подарунку вона повинна бути вашою найкращою подругою. Не соромтеся експериментувати і не бійтеся налякати іменинника, тим більше, якщо це близька вам людина.

Людям подобається, коли про них пам’ятають і коли їх дивують. Особливо це стосується жінок. Приділіть їм 5 хвилин своєї дорогоцінної уваги і скажіть кілька приємних слів.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ