В украинской системе нечего исправлять, - там все надо менять.

Евгений Чичваркин

Пользовательского поиска
Институт стратегических исследований "Новая Украина"
Другие диалоги:

Ющенко може заблокувати обрання Тимошенко прем’єр-міністром, - політолог

Версия для печати
12 дек 2008 года
     
"Я не вважаю обрання Володимира Литвина спікером парламенту поразкою Президента, адже Ющенко привітав Литвина. Інша справа, що ідея сформувати коаліцію всупереч бажанню Президента, про що зараз говорять депутати, можна розглядати як певну політичну поразку. Але наразі говорити про якусь дієздатність нової коаліції зарано", - повідомив у коментарі ZAXID.NET політолог Андрій Єрмолаєв.

На думку політолога, зараз на часі в Україні зовсім інші питання, а не створення коаліції. Зокрема, питання економіки та безпеки. "А коаліціади виконують зараз функцію каналізації, оскільки зараз маємо феномен дежавю - той самий склад коаліції, той самий склад уряду", - наголосив Андрій Єрмолаєв.

Політолог висловив сумнів щодо дієздатності "коаліції трьох". "Дай Боже здоров’я, щоб коаліція працювала. Сама по собі коаліція не є панацеєю, насправді, відповідь на питання, чи буде парламент працювати, не в тому, чи є коаліція, а в тому, чи є напрацювання, чи знайдено зрозумілі відповіді на економічні та соціальні питання", - розповів експерт.

Андрій Єрмолаєв переконаний, що в разі, коли "коаліція трьох" висуватиме кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем’єр-міністра, Президент коаліції відмовить.

Версия для печати
Рекомендуем к прочтению

«Земля. NET»

З 1 січня 2013 року в Україні відкриють для публічного доступу електронний Державний земельний кадастр. Старт віртуального кадастру вчора підтвердив під час презентації тестового режиму даної системи голова Державного агентства земельних ресурсів України (Держземагентство) Сергій Тимченко.

Читать далее

 

Материалы по теме

 

page generation time:0,132