Вчені припускають, що людство має неземне походження

Останні дослідження космічних уламків, що впали в різних частинах нашої планети, доводять, що життя на нашу планету могли занести немов вірус з космосу.

Ідею про панспермію – гіпотезу, згідно з якою життя на Землі з’явилося завдяки  метеоритам з «зародками життя», які впали з космосу, підтримують все більше вчених по всьому світу. Серед них і найбільш видатні дослідники сучасності астрофізик Цубас Фукує і палеонтолог, академік Олексій Розанов.

Справа в тому, що міжзоряна речовина наповнена не тільки воднем і гелієм, але й молекулами вуглецю, кисню та азоту. Цього цілком достатньо для формування органічних сполук. А нещодавно вчені виявили на уламках метеоритів молекули, які знаходяться в процесі поділу. Це доводить, що життя в космосі існує. А значить будь-яке космічне тіло, що впало на Землю, могло покласти початок органічному життю.

Вчені підозрюють людство у неземному походженні ще й через те, що змогли більше дізнатися про планети в центральній частині сузір’я Оріона, що віддалене від Землі на 1,5 тисячі світлових років.

Астрономам вдалося виявити ділянку з особливим ультрафіолетовим випромінюванням, яке впливає на амінокислоти незвичайним чином – молекули закручуються виключно вліво, точно так само, як у організмів на Землі. Але чому так відбувається з земними організмами – досі залишається загадкою, оскільки при нормальному хімічному процесі вчені завжди отримують однакову кількість «правих» і «лівих» спіралей.

Також вчені встановили, що саме таке особливе ультрафіолетове випромінювання, як в зоні сузір’я Оріона, має властивість кругової поляризації, яка знищує «праві» амінокислоти і залишає «ліві». Таким чином, версія про те, що життя на Землі виникло з космосу, зараз виглядає більш правдоподібно, ніж традиційна.

Ще одним прабатьком людства може бути Марс. Кілька сотень років тому ця планета була схожа на Землю. Життя на ній припинилося після зіткнення з величезним астероїдом, який віддалив її від Сонця на «неживу» відстань і Марс просто замерз. Але ось уламки вибуху після зіткнення потрапили на Землю, і в них вчені побачили не просто клітини, а клітини в процесі поділу. Так що з великою часткою ймовірності можна припускати, що колись земляни все-таки знайдуть братів по розуму і привітають прибульців, а у відповідь вони можуть почути: «Самі ви прибульці».

Джерело
ІНШІ НОВИНИ