Вчені знайшли «ключ» від дверей давньоєгипетської піраміди

Внутрішні порожнини піраміди можна досліджувати за допомогою спеціальної відеокамери, яку міжнародна команда вчених спробує ввести в крихітний отвір в стіні піраміди.

Вчені-єгиптологи і група міжнародних археологів, зайнятих в реалізації проекту ScanPyramids, виявили раніше невідомий вхід у Велику піраміду в Гізі.

Потенційний вхід, або просто велику порожнину, яка може ним бути, вдалося знайти на північній сторони піраміди.

Таємнича порожнеча, про існування якої довгі роки ніхто не здогадувався, розташована в 56 футів від землі, безпосередньо за аркою двох шевронних балок.

На думку керівника наукових робіт, фахівця з давньої історії і цивілізаціям Метью Сібсон, відкриття нового входу в піраміду допоможе відповісти на питання про її справжнє призначення.

«Якою б не була справжня мета створення Великої піраміди, я вважаю, що всі відповіді можна знайти, просвердливши невелику дірку в кам’яній кладці під шевронами. Нам просто потрібно вставити маленьку камеру в отвір, і це відповість на багато питань », – цитує вченого видання Daily Star.

Зараз команда вчених намагається отримати дозвіл у влади Єгипту на ведення необхідних робіт.

Не виключено, що відкриття, зроблені після цього, дозволять в значній мірі переписати історію створення пірамід, їх призначення, а також розкриють інші тисячолітні таємниці.

Джерело

загрузка...

Loading...

ІНШІ НОВИНИ