Вчені розрахували сценарій Третьої світової війни

У Росії почали активно обговорювати можливість початку Третьої світової війни. У Держдумі Російської Федерації вважають, що незабаром “холодна” війна між РФ і Заходом переросте в “гарячу”.

Як і слід було очікувати, під час слухань “Забезпечення стратегічної стабільності в умовах зміни світової архітектури безпеки: парламентський вимір” російські політики в усьому звинуватили Сполучені Штати і пригрозили Трампу розплатою. В якості одного з аргументів на РФ нагадали, що Вашингтон завжди заявляє про своє панування. Крім того, США вийшли з Договору щодо протиракетної оборони.

У Кремлі побоюються, що в даний час Сполучені Штати активно розроблять ядерні ракети середньої дальності і поставляють їх країнам НАТО в Європі.

За словами наукового керівника Інституту США і Канади, академіка Сергія Рогова, США готові почати розгортання нового покоління своїх ракет в Східній Європі. Незабаром новітнє американське зброя може з’явитися в Польщі і Румунії.

У Москві побоюються, що пущена в Прибалтиці балістична ракета може долетіти до російської столиці за чотири хвилини. Це в кілька разів швидше, ніж в розпал “холодної війни”.

У РФ вже заявили, що потрібно міняти підхід до цього питання і внести в військову доктрину можливість нанесення попереджувального удару.

Крім того, російські пропагандисти відзначили, що можуть показати американцям нібито свої новітні ракети, які зараз знаходяться в чинній ракетній бригаді.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ