Що таке гіалуронова кислота

Чим більше дізнаєшся про біологічну роль гіалуронової кислоти (Hyaluronic acid), тим більше її хочеться берегти та леліяти.

Наприклад, завдяки властивостям гіалуронової кислоти підтримується вологою поверхня очей і зберігається їх форма (очні “яблука”), забезпечується пружність шкіри, всі мобільні поверхні (в суглобах, м’язах, сухожиллях) легко рухаються, слизові оболонки борються з мікробами, відбувається загоєння ран…

Структура гіалуронової кислоти

Цікаво, що структура гіалуронової кислоти однакова у всіх живих істот, і препарати на її основі добре переносяться.

Гіалуронова кислота це полімер (довгий ланцюг) з безліччю ланок (від 5 тисяч до 20 мільйонів); при цьому одна молекула може тримати біля себе близько 1000 молекул води.

Утримувати біля себе воду — це, мабуть, найвідоміша властивість гіалуронової кислоти, “що має попит”.

Продукти, що містять гіалуронову кислоту, витримали сувору перевірку часом і застосовуються в різних областях медицини вже більше ніж 50 років.

Де міститься Гіалуронова кислота в організмі

Вся кількість гіалуронової кислоти в нашому організмі розподілена нерівномірно: одна половина міститься в шкірі, іншу розподілену між сполучною тканиною внутрішніх органів, склоподібним тілом ока, м’язами, зв’язками, суглобами.

З віком, під дією сонячних променів, сухого повітря, пилу, морозу продукування та вміст гіалуронової кислоти в нашому організмі знижуються. Це — одна з причин появи сухості слизових оболонок, в тому числі поверхні очей, і шкіри.

Саме тому застосування продуктів на основі гіалуронової кислоти допомагає зберегти вологу, і це надає можливість сповільнити процеси старіння, зберігати бар’єрні та регенеративні властивості шкіри та слизових оболонок.

Застосування гіалуронової кислоти в офтальмології

Препарати на основі гіалуронової кислоти застосовуються в офтальмології при проведенні цілого ряду офтальмологічних операцій та процедур, ця сполука входить до складу сльозозамінників.

В офтальмологічному розчині Теалоз Дуо, який призначений для усунення відчуття печіння, подразнення, сухості очей, міститься дві дієвих речовини: гіалуронова кислота та трегалоза.

Теалоз® Дуо створює миттєвий комфорт для очей завдяки силам двох молекул: гіалуронової кислоти, яка зволожує поверхню очей, і трегалози, яка захищає від сухості. Теалоз® Дуо не має протипоказань для використання, добре переноситься, може застосовуватись користувачами контактних лінз.

Бережіть своє здоров’я.

У випадку виникнення скарг на зір своєчасно звертайтесь до лікаря: самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я!

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ