Скільки коштує застрахувати автомобіль і чому на цьому не варто економити

Зробити автомобільне страхування – це обов’язок кожного властика транспортного засобу

Сьогодні зробити автомобільне страхування – це обов’язок кожного властика транспортного засобу. Для прикладу візьмемо Київ – мегаполіс, де учасниками дорожнього руху є не тільки автомобілі, зареєстровані в столиці, а й автомобілі, які проїжджають транзитом. У зв’язку з цим, щільність руху транспорту по Києву станоть понад 1 млн. автомобілів на добу. Навіть водій з багаторічним стажем може потрапити в ДТП і стати його винуватцем.

Скільки коштує застрахувати автомобіль і чому на цьому не варто економити

Для розрахунку вартості автоцивілки скористайтесь онлайн калькулятором на сайті https://avtocivilka.net.ua/uk/.

Загальна відповідальність перед третіми особами за полісом Автоцивілка становить 390000 грн., З них 260000 грн. по життю і здоров’ю та 130000 грн. по майну. Погодьтеся, суми не маленькі і платити їх зі своєї кишені зовсім не хочеться. На допомогу приходить поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Вас цікавить скільки коштує застрахувати автомобіль? Ми допоможемо розрахувати все максимально детально!

ОСЦПВ – це обов’язковий вид страхування, згідно з чинним Законом України. Цей вид страхування спрямований на відшкодування збитку, завданого життю, здоров’ю та/або майну потерпілих в ДТП третіх осіб, а також на захист майнових інтересів страхувальників, тобто ваших інтересів.

Оформлення і розрахунок вартості автоцивілки

Розрахувати вартість автоцивілки і оформити її можна за допомогою нашого сайту. Оформлення можна провести шляхом укладення поліса, який діє тільки на території України. Якщо брокер відсутній або ви не можете пред’явити страховий поліс співробітникам поліції – це тягне за собою адміністративну відповідальність водія яка передбачає штраф від 425 до 850 грн.

Що впливає на вартість полісу цивільної відповідальності

Гарантом виконання зобов’язань страховими компаніями по даному виду страхування є транспортне страхове бюро України.

На вартість полісу цивільної відповідальності впливає базовий платіж, який на сьогоднішній день закріплений законодавчо в розмірі 180,00 грн. і значення використовуваних коефіцієнтів в залежності від наступних умов:

  • типу транспортного засобу;
  • обсягу його двигуна;
  • місця реєстрації;
  • характеру використання транспортного засобу;
  • хто є власником транспортного засобу (юридична або фізична особа);
  • періоду страхування;
  • повного стажу водіння і стажу водіння без ДТП (років);
  • наявності пільг;
  • потреби в додатковому покритті;

На нашому сайті ви можете попередньо розрахувати суму страхового поліса для вашого автомобіля виходячи з відомих вам перерахованих вище параметрів і онлайн замовити доставку Автоцивілки в ваше місто.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ