LG G8 – найбільш провальний флагман 2019 року

Поки китайські виробники електроніки впроваджують новітні технології та інженерні рішення в свою продукцію, а також встановлюють максимально низькі цінники, відомі бренди лише піднімають вартість фірмових гаджетів. Це призводить до того, що попит на їх продукцію скорочується з кожним роком, оскільки все більше число людей не бачить жодного сенсу переплачувати за їх розкручений товарний знак. Сьогодні, 27 грудня 2018 року, в мережі з’явилися вкрай невтішні подробиці про смартфон LG G8.

Очікується, що офіційна презентація смартфона LG G8, який буде являти собою флагманський апарат преміум-класу при ціннику на рівні $ 900, відбудеться в рамках виставки MWC 2019 наприкінці лютого. Як вдалося з’ясувати від надійного джерела, новинка не отримає дисплей з отвором під камеру, тобто, швидше за все, компанія зробить ставку на звичайний виріз, який мало кого влаштовує, якщо говорити про телефони на базі Android.

Хоч апаратною основою телефону і виступить восьмиядерний чіп Qualcomm Snapdragon 855 з тактовою частотою 2,9 ГГц, доповнений графікою Adreno 640 і модемом X50, але підтримувати мережі 5G новинка гарантовано не буде. По суті, єдиною особливістю телефону повинен стати повноцінний 3D-сканер обличчя, проте є побоювання, що працювати він буде далеко не так добре, як в тому ж iPhone XS. Причина сумнівів очевидна – всі інновації від LG зазвичай виявляються провальними, якщо говорити про телефони.

Точних даних про технічне оснащення LG G8 поки що немає, але вже зараз він тягне на звання найбільш провального флагмана 2019 року.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ