Steam перестав працювати на мільйонах комп’ютерів

Зараз на ринку багато різних ігрових платформ, але найпопулярнішою є Steam. Вона дозволяє купувати, завантажувати та оновлювати більш ніж 10 тисяч різних відеоігор, випущених на ринок за останні два десятки років. Само собою, що мова йде про ліцензійні копії ігор, які через цей сервіс можуть продавати розробники, і багато з них це дуже охоче роблять. Втім, вже з 1 січня 2019 року цю цифрова платформа перестала працювати на мільйонах комп’ютерів.

Компанія Valve ще в 2018 році повідомляла про те, що вона відмовиться від підтримки старих операційних систем в сервісі Steam, оскільки сумарне число комп’ютерів, які працюють на їх базі, знаходиться на рівні 1%. Починаючи з 1 січня 2019 року в мережі почали з’являтися негативні відгуки від користувачів, які заявили про те, що вони втратили можливість використовувати популярну ігрову платформу. Через велику кількість чуток розробники вирішили зробити чергову заяву.

Співробітники компанії Valve нагадали, що з 1 січня нинішнього року використовувати Steam можна на комп’ютерах, які працюють під управлінням операційних систем Windows XP і Windows Vista. Кількість гравців, які використовують такі, зараз не перевищує 1% від загального числа, але мова все одно йде про кілька мільйонів комп’ютерів. Відтепер їх користувачі не мають можливості грати в будь-які ігри, оскільки популярний ігровий сервіс перестав функціонувати на цих ОС.

Розробники радять оновитися до Windows 7, або ж новіших збірок ОС від компанії Microsoft. Це єдиний спосіб продовжити грати у відеоігри, доступні в рамках Steam. Головною причиною відмови від підтримки двох колись популярних операційних систем стало те, що вони не можуть підтримувати актуальні версії браузера Google Chrome, який частково вбудований в ігрову платформу. Саме тому реалізувати їх підтримку вже просто неможливо.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ