Xiaomi Redmi Note 7 не поступить в продаж

Китайська корпорація Xiaomi вирішила почати нинішній рік з анонса бюджетного смартфона Redmi Note 7, який вийде на ринок під своїм власним самостійним брендом. Продажі новинки на території Китаю повинні були початися сьогодні, 18 січня 2019 року, проте нічого подібного, на жаль, так і не відбулося. З цього приводу керівництво компанії вирішило зробити спеціальну заяву в соціальній мережі Weibo. У якій сказано, що новинка не надійде в продаж, в крайньому випадку в озвучені раніше терміни.

Кількість попередніх замовлень на Xiaomi Redmi Note 7, багато з яких вже сплачено, перевищує 2 млн, і це тільки в Китаї. Цей мобільний пристрій вже додали в свої каталоги навіть деякі магазини за межами країни, озвучивши його вартість, проте сталася несподівана подія. Як виявилося, виробництво цього телефону працює не зовсім правильно, в зв’язку з чим продажі даного смартфона бюджетного рівня почнуться пізніше, ніж планувалося спочатку.

Як повідомило керівництво Xiaomi в соціальній мережі Weibo, термін поставки телефону Redmi Note 7 першим покупцям, імовірно, зміщений на один тиждень, але можливо і на більш тривалий термін. Виною всьому цьому стала серйозна виробнича аварія, на ліквідацію наслідків якої піде кілька днів, а потім доведеться ще провести комплексне тестування всієї складальної лінії. У чому саме полягає проблема – невідомо, але вона приводила до виникнення серйозного заводського браку.

Компанія Xiaomi принесла свої вибачення тим, хто оформив замовлення на Redmi Note 7, щоб отримати його вже зараз, пообіцявши розібратися в проблемі і повністю її виправити якомога швидше. Через подібну поломку цей телефон, швидше за все, буде в дефіциті до самого Китайського нового року, а настане він 5 лютого 2019 року. Таким чином, на жаль, терміни поставки даного смартфона в Україну та інші країни світу відкладаються.

Джерело

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ