Samsung випустила операційну систему Android 9.0 Pie для недорогих смартфонів

У компанії Samsung свої власні розцінки на смартфони з різних цінових категорій. Сьогодні, 18 січня 2019 року, даний виробник електроніки випустив операційну систему Android 9.0 Pie для недорогих по його мірках смартфонів, власники яких отримають доступ до новітнього програмного забезпечення вже в найближчі кілька днів або ж тижнів.

Як стало відомо від профільного ресурсу SamMobile, південнокорейський бренд вирішив прискорити розробку операційної системи Android 9.0 Pie для фірмових моделей мобільних пристроїв середнього рівня, які за його мірками є недорогими. Справа в тому, що буквально днями смартфони Galaxy A8 (2018), Galaxy A8 + (2018) і Galaxy A9 (2018) були виявлені в базі даних відомства Wi-Fi Alliance, яке займається сертифікацією новітнього програмного забезпечення.

Всі вони при цьому працювали на базі операційної системи Android 9.0 Pie, тобто найновішої і сучасної з усіх, які Google встигла випустити. Це означає, що останню версію для них вже створено. За офіційними даними, Samsung випустить для трьох цих недорогих смартфонів новітню операційну систему в квітні 2019 року, однак насправді статися це може вже значно раніше. Цілком можливо, що поспішити з релізом виробник вирішив на тлі масового невдоволення на форумах і в соціальних мережах.

Справа в тому, що багато власників смартфонів Samsung з початкової і середньої цінової категорії не розуміють, чому компанія-виробник так довго тягне з релізом операційної системи Android 9.0 Pie, адже Google випустила її фінальну збірку ще в серпні 2018 року, а до цього протягом півроку вона її тестувала, причому всі компанії могли взяти участь у випробуваннях нового програмного забезпечення. Таке невдоволення користувачів негативно позначається на репутації бренду, а це призводить до загального скорочення продажів.

Loading...

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ