Google Chrome отримав нову функцію, яку доведеться використовувати всім

З моменту виходу першої збірки браузера Google Chrome пройшло вже близько 10 років, за які він зумів зробити неможливе – став найпопулярнішим у світі засобом для перегляду веб-сайтів. Домогтися цього «пошуковому гігантові» вдалося за рахунок постійного поліпшення свого фірмового ПО. Як стало відомо сьогодні, 1 лютого 2019 року, розробники випустили нову версію свого інтернет-браузера, яку вже можуть встановити користувачі, що використовують тестові білди Chrome Canary.

У новій версії браузера Google Chrome, фінальна версія якої повинна вийти через кілька тижнів, з’явилася нова функція, яку доведеться в тій чи іншій мірі використовувати всім користувачам. Вона представляє із себе захист від фішингу, причому в даний час в збірці Canary відключити її ніяк не можна. Нововведення спрямоване на те, щоб захистити користувачів і їх особисті дані від зловмисників, які шляхом підміни символів намагаються використовувати фейкові сайти під виглядом оригінальних.

Наприклад, якщо користувач спробує зайти на сайт платіжної системи PayPal за адресою paypai.ru, веб-браузер відразу ж напише йому, що можливо ви хотіли відкрити сайт paypal.ru. Такі заходи захистить власників комп’ютерів, планшетів і смартфонів від людей, які заробляють гроші на інших людях, займаючись справжнісіньким шахрайством. При цьому поки що невідомо, яким чином Google Chrome буде надавати рекомендації перейти на оригінальний сайт.

За деякими даними, співробітники «пошукового гіганта» мають намір для цього використовувати спеціальний «білий список», сайти з якого і будуть відображати в якості заміни для будь-яких доменних імен, які занадто сильно на них схожі. При цьому повідомлення про оригінальний ресурс буде показуватися лише за умови, що на той сайт, на який намагається потрапити користувач через Google Chrome, є скарги. Іншими словами, якщо який-небудь ресурс не має ніякого відношення до популярної платіжної системи або ж сайту банку, ніхто не стане рекомендувати залишити його і перейти на справжній ресурс.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ