Xiaomi назвала найкращі смартфони, які вона випустить в 2019 році

Китайська корпорація Xiaomi вже багато років випускає на ринок мобільні пристрої, за які їй вдалося дуже багато чому навчитися. Її продукцію люблять не тільки в Китаї, тобто на домашньому ринку бренду, але ще і за межами країни, в тому числі в Україні. Секрет успіху досить простий, але повторити його повністю ніхто не може. Гаджети від даної компанії мають привабливий зовнішній вигляд, гарне технічне оснащення і якісне програмне забезпечення, а доповнюється все це низькою вартістю цієї продукції.

Сьогодні, 4 лютого 2019 року, глава Xiaomi Лей Цзюнь дав інтерв’ю журналістам одного з китайських ЗМІ, в якому він поділився планами компанії на нинішній рік. За його словами, в найближчі 11 місяців до кінця року покупців чекає багато чудових смартфонів, які стануть кращими в своїх цінових категоріях. Він заявив про те, що крім випуску близько десяти моделей під фірмовим брендом, також будуть створені близько двох десятків гаджетів під сторонніми, в список яких входять торговельні марки Redmi, Poco, Mito і Black Shark.

Таким чином, сумарно за весь рік китайська корпорація збирається представити і запустити в продаж близько трьох десятків мобільних пристроїв, але слід розуміти, що в очах Xiaomi, наприклад, моделі Mi 9 і Mi 9 Pro є різними телефонами, хоча більшість користувачів їх вважатимуть одним. Іншими словами, число обіцяних смартфонів потрібно розділити на два, в результаті чого виходить, що до 2019 року фанатів чекають 15 різних моделей, що відрізняються «залізом», дизайном і звичайно ж ціною.

Також Лей Цзюнь відзначив, що в кожному з нових телефонів Xiaomi збирається використовувати новітні технологічні рішення і краще технічне оснащення в рамках конкретних цінових категорій. Хочеться вірити, що мова йде про чіпи NFC, які даний виробник електроніки ось уже як багато років впроваджує лише в телефони топового рівня, тоді як бюджетні моделі їх не отримують. Всі мобільні пристрої бренду, які вийдуть в 2019 році, будуть працювати на базі прошивки MIUI 10 з можливістю поновлення до MIUI 11 в числі найперших.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ