Viber суттєво оновився: новий дизайн, підвищена безпека і інші особливості

Оскільки месенджери WhatsApp і Telegram активно впроваджують різні нововведення, відставати від них не хоче і сервіс Viber, розробники якого постійно працюють над поліпшенням свого фірмового дітища. Сьогодні, 4 лютого 2019 року, вони випустили нову версію месенджера, яка вже доступна для завантаження з магазинів Google Play і App Store для гаджетів на Android і iOS відповідно. Йдеться, напевно, про найбільше оновлення за всю історію сервісу з моменту його запуску.

Починаючи з сьогоднішнього дня користувачі можуть встановити 10-ю версію Viber на свої смартфони, яка отримала абсолютно новий дизайн, який виглядає максимально мінімалістично і сучасно. Крім того, була значно підвищена безпека, в результаті чого тепер третім особам отримати доступ до листування буде набагато складніше, ніж будь-коли раніше до цього. Для забезпечення максимальної безпеки використовується не тільки наскрізне шифрування, але ще і ряд спеціальних хитрощів, спрямованих на захист від перехоплення трафіку.

Звичайно, на цьому нововведення в новому Viber не закінчуються. Була підвищена в два рази швидкість відправки повідомлень, а особисті дані користувачів відтепер більш надійно захищені від сторонніх. Сервіс Viber Out, що дозволяє дзвонити на будь-які номери телефонів через інтернет, тепер винесено в окрему вкладку, щоб ним було простіше і зручніше користуватися тим, хто це робить. При спілкуванні в групових чатах і спільнотах особисті відомості користувачів відтепер захищені краще, ніж будь-коли раніше.

Групові дзвінки в Viber тепер підтримують спілкування відразу з п’ятьма співрозмовниками одночасно, що може бути корисно в ряді випадків, коли немає можливості зібратися всім разом наживо. Таким чином можна обговорювати, наприклад, робочі моменти, або ж спілкуватися на вільні теми. В найближчому майбутньому розробники обіцяють зробити групові відеодзвінки, в рамках яких між собою зможуть одночасно спілкуватися також до шести людей, включаючи того, хто його здійснює першим. Всі ці нововведення доступні на всіх мобільних пристроях під управлінням Android і iOS незалежно від їх потужності і вартості.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ