Xiaomi додала дуже багато реклами в прошивку MIUI 10 для смартфонів

Ще в другій половині 2019 року в мережі з’явилася інформація, згідно з якою Xiaomi додала в свою фірмову прошивку MIUI 10 для мобільних пристроїв купу різної реклами. Спочатку користувачі подумали і порахували, що мова йде про проникнення шкідливого ПЗ в їх гаджети на рівні прошивки, однак потім такі відомості були спростовані офіційним джерелом. Представники китайської корпорації тоді відзначили, що додавання рекламних вставок до деяких фірмових програм – це частина нової політики компанії, спрямованої на те, щоб продавати електронні пристрої за мінімальними цінами.

Сьогодні, 13 лютого 2019 року, відомий індійський відеоблогер C4ETech, який є фанатом Xiaomi, опублікував спеціальний відеоролик, який проливає світло на кількість реклами в прошивці MIUI 10 для різних моделей мобільних пристроїв. За його словами, з кожним днем ​​рекламних вставок стає все більше і більше. Користувачі при повсякденному використанні мобільних пристроїв стикаються з купою реклами, яка працює на базі платформи Google AdSense, а іноді її партнерів.

Останнім часом все частіше і частіше користувачі бачать рекламні вставки на весь екран, які вдають із себе банери, закрити які протягом 3 – 5 секунд неможливо. Не обійшлося без реклами також в додатках «Календар», «Музика», Cleaner, «Відео», а також, крім того, в програмі «Програма установки додатків». Крім цього, зустріти рекламу можна в таких частинах операційної системи MIUI 10, як «Налаштування», «Меню з віджетами», «Теми», а також в розділах «Для дорослих» і «Соцмережі».

Як вважає блогер, на кожному з власників своїх телефонів Xiaomi заробляє приблизно $ 0,3 – $ 0,5 на добу. Це дозволяє їй отримувати по більш ніж $ 100 на кожному проданому смартфоні в рік. В кінці опублікованого відеоролика фанат бренду зазначив, що вважає кількість реклами занадто великою, тому він розповів про те, як можна позбутися від неї. Для цього потрібно виконати перепрошивання мобільного пристрою на програмне забезпечення, з якого видалена всяка реклама. Відключити її системними настройками просто неможливо.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ