Справжній iMessage вийшов для Android

Багато людей в світі вважають, що iMessage – це найкращий в світі месенджер. З такою думкою дійсно можна погодитися, оскільки процес початку його використання, на відміну від аналогів і конкурентів, вкрай простий – потрібно просто дати свою згоду на підключення номера телефону до спеціальної системи Android ID, що дозволить приймати за цим номером від інших власників iPhone, iPad і Mac повідомлення і файли. Єдине, що сильно засмучує багатьох – неможливість використання даного сервісу для спілкування на Android, але тепер ця проблема залишилася в минулому.

Сьогодні, 27 лютого 2019 року, для завантаження і установки на мобільні пристрої під управлінням операційної системи Android від Google став доступний додаток AirMessage, який дозволяє використовувати на смартфонах і планшетах на базі «зеленого робота» фірмовий «яблучний» месенджер в особі iMessage. Він також прив’язується до номера телефону, і з його допомогою можна не тільки обмінюватися повідомленнями, але ще і файлами, причому все це доступно абсолютно безкоштовно.

Щоб використовувати iMessage на Android необхідно мати комп’ютер на базі операційної системи OS 10.10 Yosemite або новіше. Він використовується для підключення до серверів Apple, тоді як всі дані зі смартфона через додаток AirMessage передаються на комп’ютер. За рахунок цього в очах володаря мобільного пристрою все працює так, немов він просто спілкується з власником iPhone або iPad. Простіше кажучи, випущений лічені години назад додаток просто відображає і передає дані, які надходять на комп’ютер.

При цьому розробники відзначають, що листування в рамках AirMessage не передається на сторонні сервера, тому ніхто сторонній прочитати його не може. Так це чи ні – невідомо, однак в даний час це єдиний реальний спосіб використовувати iMessage на Android. Ті користувачі, у яких немає комп’ютера Mac, можуть купити собі спеціальний хостинг на базі платформи macOS Server. Так, за нього доведеться щомісяця платити невелику суму грошей, але зате з’явиться можливість використовувати нативний сервіс для спілкування від Apple, якщо комусь він дуже необхідний.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ