Xiaomi змінила гарантію на всі смартфони

Одним з найвідоміших в світі виробників електроніки в даний час є китайська корпорація Xiaomi, яка робить все можливе заради того, щоб збільшити популярність свого бренду в Україні, Європі та інших країнах. Сьогодні, 12 березня 2019 року, даний виробник заради цього пішов на божевільний крок, а саме – він змінив гарантію на всі смартфони, які надалі будуть випускатися на ринок. Інформація про це надійшла від віце-президента Xiaomi Лю Вейбінга, який повідомив про це в соцмережі Weibo.

За офіційною інформацією, смартфон Xiaomi Redmi 7 вийде на ринок вже в кінці березня 2019 року, а незадовго до початку продажів відбудеться його презентація, яка пройде в Китаї. Повідомляється, що однією з особливостей новинки стане офіційна гарантія терміном в 18 місяців, тоді як раніше даний виробник давав гарантію лише на 12 місяців, тобто вона стала на 50% більшою, і це абсолютно точно є великим плюсом.

Таким чином, купуючи Xiaomi Redmi 7, кожен його покупець може бути впевнений в тому, що якщо раптом зі смартфоном щось трапиться протягом 1,5 року, він може розраховувати на безкоштовний ремонт. Як повідомив віце-президент бренду, піти на такий крок компанія вирішила заради того, щоб показати всьому світу високу якість своєї продукції, давши при цьому покупцям впевненість в тому, що її смартфони не зламаються, а за якістю виконання вони навіть кращі, ніж продукція Apple, Samsung, LG, HTC, Sony і інших світових торгових марок.

Офіційна презентація смартфона Xiaomi Redmi 7 відбудеться вже 18 березня 2019 року, а пройде вона звичайно ж на території Китаю. Судячи з усього, відтепер всі мобільні пристрої від даного бренду будуть поставлятися разом з офіційною 18-місячною гарантією. На жаль, поки що невідомо, поширюється таке нововведення тільки на китайський ринок, або ж взагалі на весь світ. Відповіді на ці питання повинні з’явитися в найближчі кілька тижнів, коли відбудеться анонс глобальної версії телефону.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ