Windows 7 несподівано отримала приголомшливу функцію

Хоч з моменту релізу операційної системи Windows 7 вже і пройшло майже десять років, але вона як і раніше користується неймовірно великою популярністю у всьому світі. Причина у всього цього одна – переважна більшість користувачів знаходять ці програми найкращим з усього, що є на ринку. Уже в січні 2020 року компанія Microsoft припинить випускати будь-які оновлення для сьомої «вінди», але це зовсім не привід для того, щоб впадати у відчай, тому як в останні роки життя цієї ОС було прийнято несподіване рішення.

Починаючи з сьогоднішнього дня, 14 березня 2019 року, операційна система Windows 7 підтримує технологію DirectX 12. Дана бібліотека потрібна для того, щоб створювати і запускати на вже застарілій ОС новітні відеоігри з максимальною якістю графіки, що раніше було просто неможливо. Тепер всі користувачі сьомої «вінди» можуть відчути всі переваги нової технології в повній мірі, причому без будь-яких обмежень і заборон. Проте, для цього ігрові студії повинні оновити свої ігри.

Першою грою з підтримкою DirectX 12 в Windows 7 стала World of Warcraft від Blizzard, з якою Microsoft в останні місяці співпрацювала заради того, щоб впровадити таку новацію. В даний час американська корпорація веде переговори і з іншими ігровими студіями, бажаючи таким чином зробити так, щоб якомога більше різних відеоігор підтримувало нову бібліотеку. Таким чином, швидше за все, вже незабаром сотні відеоігор зможуть похвалитися сумісністю з DirectX 12, і це абсолютно точно порадує багатьох геймерів.

Використання даної технології дозволяє відчути значний приріст в продуктивності, тобто якщо раніше якісь ігри на Windows 7 могли пригальмовувати, тепер нічого подібного не буде. Ніхто не може зрозуміти, чому Microsoft вирішила додати підтримку DirectX 12 в уже фактично померлу операційну систему, до кінця підтримки якої залишилося менше одного року. Керівництво корпорації не відповідає на таке питання, тому дізнатися відповідь на нього, швидше за все, не вийде.

Джерело

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ