Xiaomi Mi Power 3 – новий портативний акумулятор на 10 000 мАг і з потужністю 45 Вт

Судячи з усього, китайські виробники прислухаються до бажань і прохань своїх фанатів, а сьогодні, 15 березня 2019 року, такі чутки підтвердилися в черговий раз. Лічені години тому на території Китаю анонсували портативний акумулятор на 10 000 мАг, який називається Xiaomi Mi Power 3. Він має потужність 45 Вт, що дозволяє йому без особливих зусиль заряджати смартфони, планшети і навіть ноутбуки, хоча з його допомогою, звичайно, також можна заряджати смарт-годинники, спортивні браслети і будь-які інші гаджети.

Корпус новинки Xiaomi Mi Power 3 виконаний з металу, причому в уже традиційному вигляді для всіх портативних батарей від даного виробника. На вибір пропонують чорне і сріблясте забарвлення, і саме друге краще купувати, тому що на ньому набагато менше видно сліди фізичного впливу, наприклад, після зіткнення з ключами в кишені. Виробник додав у свій пристрій для підзарядки інших гаджетів цілих три роз’єми – USB-A, microUSB і USB Type-C.

Також на корпусі можна виявити кнопку, натискання на яку дозволяє дізнатися, скільки залишилося зарядки всередині акумулятора. Для цього підсвічуються світлодіодні індикатори білого кольору. За допомогою USB Type-C можна заряджати як сам Xiaomi Mi Power 3, так і будь-які інші пристрої, аж до ноутбуків. Всі три роз’єми підтримують швидку зарядку потужністю 18 Вт (на вхід і вихід), тому можна заряджати навіть ноутбуки і планшети, які сумісні зі стандартом Quick Charge 3.0 і мають підтримку USB Power Delivery.

Сумарна потужність портативного акумулятора від Xiaomi, який вже незабаром надійде в продаж, досягає 45 Вт. Виробник заявляє захист від перегріву, короткого замикання, перевантаження, стрибків напруги, а також будь-яких інших неприємних подій, які можуть вивести смартфон або інший електронний гаджет з ладу. Офіційні продажі Xiaomi Mi Power 3 з підтримкою технології швидкої зарядки PD для iPhone, iPad і MacBook почнуться вже 18 березня 2019 року.

Новинка оцінена виробником всього в $ 19, а це дуже і дуже мало щодо тих можливостей, які вона пропонує.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ