WhatsApp зробив шокуючу заяву

З того того моменту, як в світі з’явився месенджер WhatsApp, пройшло вже більше десяти років, і за цей термін він став найпопулярнішим в світі сервісом для спілкування. Ось уже декілька років ним володіє Facebook, а зовсім недавно творець даного сервісу пішов з компанії. Сьогодні, 17 березня 2019 року, співзасновник месенджера WhatsApp Браян Ектон під час свого виступу в Стенфордському університеті в якості запрошеного лектора зробив шокуючу заяву, якого від нього ніхто не чекав.

Він заявив про те, що все, що потрапляє в руки Facebook, псується так сильно, як тільки може. Один з творців WhatsApp закликав усіх, хто будь-коли використовув дану соціальну мережу і всі сервіси, якими вона володіє. Більш того, він навіть запустив рух #DeleteFacebook, в рамках якого закликав всіх користувачів відмовитися від використання цієї соцмережі, видаливши при цьому свій обліковий запис. Головна претензія в тому, що за всіма користувачами постійно стежать, а всі особисті дані потім реалізуються третім особам.

Стверджується, що творець Facebook Марк Цукерберг йде на будь-які кроки заради того, щоб ставати багатшим. Для цього він продає конфіденційні дані всіх користувачів соціальної мережі, хоча за законом їх взагалі не можна будь-кому передавати. Так, зовсім недавно видання The New York Times заявило про те, що американська корпорація Facebook незаконно передавала величезні дані особистих даних користувачів без їх згоди в руки більш ніж 150 великих компаній, причому в список таких потрапили навіть Microsoft, Amazon, Yahoo, Huawei, Sony , Netflix, Spotify і «Яндекс».

Відомо, що Браян Ектон пішов з керівного складу WhatsApp ще в 2017 році, і з тих самих пір він критикує будь-які дії Facebook, пов’язані з обробкою персональних даних користувачів. Співзасновник найпопулярнішого в світі мессенджера переконаний, що вже в найближчі роки американська корпорація, яка купила месенджер ще в 2014 році, перетворить його в жахливий продукт, напханий рекламою, а особисті дані всіх користувачів будуть передаватися будь-яким третім особам, яким за них заплатили гроші.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ