Xiaomi припинила продаж популярного смартфона

Технічний прогрес йде вперед, причому з кожним роком все швидше і швидше. Тепер нові мобільні пристрої в рамках своїх лінійок випускаються вже щороку, а іноді і частіше. Все робиться заради того, щоб якомога більше покупців постійно платили гроші за нову електроніку. Сьогодні, 20 березня 2019 року, компанія Xiaomi припинила продаж популярного смартфона, який більше не можна купити в її фірмових торгових точках по всьому світу, а вже в найближчі кілька тижнів він стане недоступним і в магазинах партнерів.

Йдеться про флагман Xiaomi Mi 8 Transparent Edition, який вийшов на ринок ще влітку 2018 року, швидко ставши хітом. Цей мобільний пристрій має масу особливостей, в тому числі вбудований в дисплей сканер відбитків пальців і прозору задню кришку, нехай насправді під скло і наклеєна реалістична 3D-наклейка. Як вдалося з’ясувати, компанія Xiaomi вирішила припинити продажі і виробництво даного смартфона, в результаті чого вже незабаром купити його буде просто неможливо.

Зараз партнери Xiaomi продають даний телефон зі своїх складських запасів, але як тільки вони закінчаться, придбати його буде неможливо. Офіційний представник бренду, коментуючи такі відомості, заявив про те, що в моделі під назвою Xiaomi Mi 8 Transparent Edition більше немає жодної необхідності, тому що тепер всі бажаючі можуть собі купити таку саму версію, але вже флагмана Mi 9, випущеного в 2019 році. Він потужніший, швидший і красивіший, а коштує при цьому стільки ж.

Смартфон з прозорою задньою кришкою від Xiaomi користувався дуже великою популярністю в Китаї і за його межами, оскільки до цієї моделі ніхто з відомих брендів не випускав нічого подібного, за винятком декількох провальних проектів. Тепер у фірмових торгових точках китайської корпорації, тобто в магазинах Mi Store, пропонують купити флагман Xiaomi Mi 9 Transparent Edition, який з недавніх пір став доступний для покупки.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ