Це оновлення змушує Windows 10 працювати в два рази швидше

Американська корпорація Microsoft ось уже дуже багато років працює над різними операційними системами, а приблизно кожні 4 – 5 років на ринок випускаються нові, але далеко не завжди вони виявляються кращими за старі, а Windows 7, що вийшла ще в 2009 році, є відмінним доказом. В даний час основна ставка робиться на таку платформу, як Windows 10. Проте, вона містить в собі ряд різних недоліків, які заважають її активному розвитку. Розробники нарешті вирішили від них позбутися.

Вони розробили спеціальне велике оновлення для Windows 10, яке може змусити всю операційну систему працювати в два рази швидше, якщо мова йде про не дуже потужні комп’ютери. Справа в тому, що зараз десята «вінда» споживає вкрай багато системних ресурсів, і всі цим звичайно ж вкрай сильно незадоволені. У фоновому режимі на постійній основі здійснюються якісь процеси, які не тільки створюють навантаження на процесор, оперативну пам’ять і відеокарту, але ще і на акумулятор.

Через це ноутбуки на базі даній ОС розряджаються значно швидше, ніж могли б на ділі, якби Microsoft не стала додавати в Windows 10 безліч непотрібних можливостей, на кшталт «живих плиток». Як стало відомо з технічних документів компанії, які з’явилися на офіційному сайті раніше запланованого терміну, вже в 2019 році для десятої «вінди» вийде велике оновлення, яке додасть в неї підтримку режиму Lite. При його активації всі фонові процеси відключаться, а інтерфейс максимально спроститься.

Ніяких “живих плиток” не буде, так само як і безлічі інших опцій, які споживають обчислювальну потужність. При цьому, судячи з усього, увімкнути режим Lite в Windows 10 користувачі зможуть самостійно в будь-який момент часу. Очікується, що Microsoft анонсує дане велике оновлення для своєї фірмової операційної системи на початку травня, після чого відразу ж відбудеться реліз його тестової збірки для учасників інсайдерської програми, тоді як фінальний стабільний білд побачить світ у другій половині літа, або ж взагалі восени. Апдейт буде безкоштовним для всіх, у кого є ліцензія на ОС.

Джерело


ІНШІ НОВИНИ