Операційна система iOS 13 підвищила швидкість роботи iPhone і iPad до межі

Як відомо, в останні роки власники техніки Apple стали все частіше стикатися з тим, що після установки нових збірок операційних систем електронні пристрої працюють все гірше і гірше. У цьому звичайно ж немає нічого погано, а в iOS 12 компанія провела велику роботу над помилками, змусивши дану прошивку працювати швидше, ніж будь-які попередні. Втім, у випадку з iOS 13 ситуація стане ще краще, так як нове програмне забезпечення до межі підвищить швидкість роботи iPhone і iPad, ніж гарантовано залишаться задоволені всі їхні власники.

Сьогодні, 13 травня 2019 року, надійшла інформація про те, що операційна система iOS 13 підвищить швидкість роботи мобільних пристроїв і планшетних комп’ютерів «яблучної» корпорації так сильно, як це взагалі можливо. Спеціально для цього Apple переробить графічну оболонку Springboard , яка відповідає за весь інтерфейс iPhone і iPad. Якщо зараз це один величезний процес, який споживає багато системних ресурсів і змушує електронні пристрої час від часу пригальмовувати, то у випадку з новою ОС він стане набагато менш ненажерливим.

Домогтися цього компанії Apple вдалося шляхом поділу Springboard на безліч окремих процесів і фреймворків, завдяки чому для відображення того чи іншого елемента не будуть задіяні відразу всі ресурси, як це відбувається зараз. За рахунок цього iPhone і iPad почнуть працювати значно швидше, ніж будь-коли раніше, і цим все користувачі абсолютно точно залишаться задоволені. Крім того, оскільки навантаження на технічне оснащення в фоновому режимі виявиться нижче, зрости має і час автономної роботи.

Джерелом таких відомостей став відомий розробник Гільєрме Рембо, який раніше вже багато разів публікував достовірні відомості про майбутні продукти Apple, причому саме він першим показав, як буде виглядати iPhone X насправді. За словами експерта в області програмування, «яблучна» корпорація роздягли єдиний Springboard щонайменше на 14 фреймворків і процесів, тому при виконанні якої-небудь дії, аж до повернення на домашній екран, буде задіяні тільки якийсь один, а не єдиний величезний . Про таке нововведення публіці розкажуть в рамках конференції для розробників WWDC 2019, на якій і повинні представити операційну систему iOS 13.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ