Android перестане працювати на смартфонах Huawei

Сьогодні, 16 травня 2019 року, президент США Дональд Трамп підписав спеціальний указ, спрямований на те, щоб заборонити всім американським компаніям використовувати будь-яке електронне обладнання від компаній Huawei і ZTE. На перший погляд здається, що це не матиме жодного істотного впливу на майбутні смартфони, планшети та інші пристрої бренду, однак це велика помилка, тому що вже незабаром Android на продукції китайської корпорації перестане повноцінно працювати.

Таку інформацію озвучило видання The Washington Post, яке заявило про те, що вже в найближчі кілька місяців США зобов’яже компанію Google припинити будь-яку співпрацю з Huawei, в результаті чого китайський бренд втратить можливість використовувати «зеленого робота», тобто операційну систему Android. Крім того, даний виробник електроніки позбудеться всіх поставок комплектуючих від американських виробників, а це в першу чергу торкнеться фірмових ноутбуків, так як в них використовуються процесори Intel (США).

Стверджується, що для всього цього Міністерство торгівлі США вже в найближчі кілька днів внесе Huawei в чорний список, після чого всі американські компанії повинні будуть припинити з нею будь-яку співпрацю. Єдиним винятком можуть стати тільки такі взаємодії, які були окремо дозволені урядом країни, але подібні не торкнуться операційної системи Android, яка вже зовсім скоро перестане працювати на мобільних пристроях під управлінням Huawei.

Є всі підстави вважати, що на телефонах від даного виробника не працюватимуть сервіси Google, включаючи магазин G Play, а також, крім того, Huawei втратить можливість випускати нові збірки своєї прошивки EMUI на базі Android. Все це може дуже сильно підірвати продажу продукції китайської корпорації, яка швидко втратить популярність серед покупців. Все це трапиться в разі, якщо авторитетне джерело має рацію. Дізнатися, чи так це насправді, стане можливим вже в найближчі кілька тижнів або місяців.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ