Xiaomi припинила випускати нові прошивки MIUI для всіх бюджетних смартфонів

Китайська корпорація Xiaomi постійно займається вдосконаленням свого бізнесу, а для цього іноді бренд йде на досить дивні кроки. Сьогодні, 10 червня 2019 року, даний виробник електроніки вирішив змінити політику випуску прошивок для бюджетних смартфонів Redmi, причому не для якихось окремих, а для всіх взагалі. Що змусило компанію піти на такий крок – невідомо, але, швидше за все, вона таким чином хоче знизити свої витрати на створення нового ПЗ, тому що випускати таке для майже вже сотні моделей з різних цінових категорій неймовірно складно.

Як стало відомо з публікації на офіційному форумі MIUI, компанія Xiaomi з 5 липня 2019 року змінює правила випуску нових прошивок для своїх смартфонів. Стверджується, що бренд припиняє випускати останню версію для смартфонів Redmi, але мова йде тільки про бета-версію прошивок. На практиці це означає, що власники будь-яких телефонів з початкової цінової категорії позбудуться можливості займатися тестуванням програмного забезпечення. У всьому цьому, звичайно, немає нічого хорошого, але китайську корпорацію цілком можна зрозуміти, адже створення ПО – це складний і дорогий процес.

Уже з наступного місяця бета-версії прошивок MIUI перестануть отримувати всі моделі смартфонів Redmi, випущені на ринок більше одного року тому, тоді як потім, в майбутньому, компанія Xiaomi може припинити випуск їх для всіх сучасних моделей, які вийшли за останні 12 місяців, але остаточне рішення з цього приводу ще не прийнято. На це вказує той факт, що програма бета-тестування нового ПЗ не буде запущена для таких недавно випущених моделей, як Redmi 7A і Redmi 7, хоча вони вийшли буквально кілька місяців тому.

Поки що вся ця інформація стосується лише смартфонів в Китаї, однак можна з повною впевненістю сказати, що нові правила випуску прошивок MIUI торкнуться і глобального ринку, тому Xiaomi припинить випускати тестові збірки операційних систем для всіх бюджетних смартфонів Redmi. У всьому цьому, звичайно, немає нічого хорошого, але навряд чи від цієї новації постраждають багато, так як практично всі власники продукції від даного виробника використовують фінальні збірки тих чи інших ОС, щоб не стикатися з багами і неполадками під час використання гаджетів.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ