Нова операційна система Microsoft працює в три рази швидше Windows 10

Операційна система Windows 10 стала доступна в фінальному стабільному вигляді всім користувачам влітку 2015 року, а з тих самих пір пройшло вже чотири роки, за які ситуація в корені змінилася. Протягом багатьох років Microsoft запевняла всіх в тому, що саме за цією ОС стоїть майбутнє, однак нічого такого, як і слід було очікувати, не буде. Навіть керівництво американської корпорації це зрозуміло, тому воно вирішило розробити нову платформу для планшетів, комп’ютерів, ноутбуків, моноблоків і інших гаджетів, а головний її плюс в тому, що вона в три рази швидше десятої «вінди».

Як стало відомо сьогодні, 12 червня 2019 року, американська корпорація Microsoft вже щосили готується до релізу своєї нової операційної системи під кодовою назвою Lite OS, а її повноцінна офіційна презентація відбудеться в кінці цього року, коли і стане відоме точне найменування нової платформи. Не доводиться сумніватися в тому, що дане програмне забезпечення перевершить Windows 10, тому що воно буде швидшим, красивішим, більш стабільним і, що не менш важливо для багатьох, енергоефективнішим.

Головна проблема Windows 10 в тому, що вона споживає дуже багато системних ресурсів будь-якого електронного пристрою, в результаті чого вын починає працювати не тільки більш повільно, але ще і споживає значну кількість енергії навіть при виконанні простих базових задач, на зразок роботи з файлами. У випадку з Lite OS все буде інакше, тому що Microsoft розробила цю операційну систему з чистого аркуша, створивши для неї навіть спеціальне нове ядро. За рахунок цього нова платформа буде модульною, тобто користуватися нею можна буде на будь-яких пристроях.

Кількість можливостей в Lite OS в порівнянні з Windows 10 буде скорочено в кілька разів, але всі вони в даний час в десятій «вінді» не використовуються, тоді як відмова від них зробить весь інтерфейс більш простим, зручним і зрозумілим, а від безлічі зайвих налаштувань вдасться взагалі позбутися. За рахунок зниження кількості фонових процесів нова операційна система працює в три рази швидше старої, а ще вона може похвалитися повністю новим інтерфейсом і дизайном, виконаним в сучасному стилі. Не обійдеться навіть без абсолютно нового меню «Пуск».

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ