Google Chrome для смартфонів отримав важливу функцію

Найбільш відомим і популярним засобом для відвідування веб-сайтів є браузер Chrome, який на постійній основі використовують сотні мільйонів людей. Його випустила компанія Google більше ніж десять років тому, а з самого моменту його запуску вона його суттєво поліпшила, додавши масу нових технологій, функцій і можливостей. Сьогодні, 19 червня 2019 року, дане програмне забезпечення оновилося до нової версії, отримавши важливу нову функцію, яку вже можуть використовувати власники смартфонів і планшетів, що працюють на базі операційної системи Android.

Справа в тому, що в останній тестовій збірці веб-браузера Google Chrome для мобільних пристроїв і планшетних комп’ютерів з’явився режим під назвою «картинка в картинці» (Picture-in-Picture), який дозволяє запускати відтворення відеороликів з будь-яких сайтів в невеликому вікні, розміри якого можна регулювати самостійно, а ще його можна розміщувати в будь-якій частині екрану. За рахунок цього відтворення відеоролика буде здійснюватися навіть в інших додатках, а відповідати за це буде саме інтернет-оглядач, на що раніше він просто не був здатний.

Для того, щоб скористатися такою можливістю, потрібно встановити браузер Chrome Canary, який доступний в Google Play для Android всім бажаючим, а потім, після цього, слід відкрити сторінку chrome: // flags. На ній слід знайти опцію під назвою «Picture in Picture Web API», навпроти якої потрібно встановити значення «Enabled». Для того, щоб зміни вступили в силу, необхідно перезавантажити інтернет-оглядач. Для того, щоб використовувати нову можливість, необхідно почати перегляд будь-якого відеоролика в плеєрі на базі HTML5.

На такому відео почне відображатися спеціальна кнопка, при натисканні на яку воно почне відображатися в режимі «Картинка в картинці». Оскільки нова можливість поки що працює тільки в тестовому режимі, вона може не працювати належним чином, але розробники роблять все можливе заради того, щоб вона функціонувала повноцінно. Саме тому «пошуковий гігант» вирішив провести її публічне бета-тестування серед користувачів Google Chrome. Очікується, що у фінальній стабільної версії браузера подібна можливість з’явиться до кінця літа цього року, тобто вона стане доступною в найближчі два місяці.

Джерело


ІНШІ НОВИНИ