Оновлення прошивки MIUI виводить смартфони Xiaomi з ладу

Китайська корпорація Xiaomi з кожним роком робить все більшу ставку на програмне забезпечення для своїх телефонів, а для цього їй доводиться постійно розширювати штат розробників. Останні, на жаль, далеко не завжди виявляються справжніми професіоналами своєї справи. Сьогодні, 26 червня 2019 року, стало відомо про те, що оновлення прошивки MIUI призводить до того, що смартфони компанії масово виходять з ладу, в зв’язку з чим ними стає неможливо користуватися взагалі. Неполадки торкнулися дуже багатьох людей, які володіють глобальними європейськими моделями телефонів.

Як вдалося з’ясувати, співробітники Xiaomi допустили якусь фатальну помилку в прошивці MIUI 10 під номером 3.1.0, в зв’язку з чим після її установки виникають великі проблеми. Власники глобальної міжнародної моделі напівфлагмана Mi 9 SE запевняють, що після інсталяції оновлення вони зіткнулися з дуже великими неполадками. Після його установки на екрані з’являється повідомлення зі словами «Система знищена» ( «The system has been destroyed»). Після цього телефон просто неможливо увімкнути. Тобто після установки апдейта мобільні пристрої бренду просто виходить з ладу.

На форумах йдеться про те, що проблема зачіпає виключно міжнародні версії Mi 9 SE, тоді як на китайських зі встановленою прошивкою для глобального ринку такої проблеми немає. Компанія Xiaomi вже заявила про те, що подібна проблема дійсно існує, а її співробітники вже займаються вивченням причини неполадок. На практиці це означає, що вже в найближчі кілька годин прошивка MIUI 10 версії 3.1.0 буде відкликана, а через якийсь час випустять її доопрацьовану виправлену версію, в якій проблем не буде.

Власникам смартфонів Xiaomi, які зіткнулися з написом «Система знищена» після установки апдейта, можна спробувати самостійно перепрошити його, але в такому випадку всі особисті дані будуть втрачені. Саме тому найправильніший спосіб – звернутися в сервісний центр виробника, де після діагностики мобільний пристрій повинні обміняти на новий без будь-яких питань, так як в тому, що трапилося винна виключно китайська корпорація. На жаль, який би варіант не вибрав користувач, він все одно втратить свої дані.

Джерело


ІНШІ НОВИНИ