WhatsApp отримав нову функцію, яка буде корисною для всіх користувачів

Зараз на ринку можна зустріти десятки різних месенджерів, всі з яких намагаються завоювати довіру користувачів, проте саме WhatsApp є найпопулярнішим. Причин його успіху відразу кілька, а одна з таких полягає в тому, що він став першим додатком такого роду в своєму класі, тобто його творці, по суті, винайшли новий вид програмного забезпечення. В даний час даними ПО користуються на постійній основі більш ніж 1,5 млрд чоловік, але це далеко не межа. Щоб ще сильніше розширити число користувачів його розробники додали в нього сьогодні, 11 липня 2019 року, нову функцію, про яку всі давно просили.

Так, зокрема, нова можливість вже доступна користувачам останньої бета-версії WhatsApp для смартфонів на базі Android і iOS, а її поява в остаточній версії месенджера очікується в кінці нинішнього місяця, тобто чекати цієї події дуже довго не доведеться. За рахунок впровадження нововведення тепер користувачі можуть вносити зміни в зображення, які вже були відправлені в чат. Їх можна редагувати, тоді як раніше їх можна було лише видаляти, щоб співрозмовник більше не міг їх використовувати. Нова можливість все ще перебуває в стадії поліпшення і розробки, тому до релізу фінальної версії вона може стати кращою.

Так, зокрема, користувачі можуть накладати різні фільтри на зображення, змінювати кольорову гаму, додавати смайлики, використовувати текстові написи, кадрувати (обрізати) фотографії і здійснювати безліч інших операцій. Появи такої можливості користувачі давно чекали в WhatsApp, адже тепер можна покращувати будь-які знімки вже після їх відправки людині, для якої вони призначені. Втім, користувачі вже виявили один значний баг – під час редагування старі фотографії не видаляються і не замінюються, тобто в такому випадку співрозмовнику направляється фактично нове зображення, тоді як старе доводиться видаляти вручну.

Це не зовсім зручно, але в недалекому майбутньому, ймовірно, розробники доопрацюють такий недолік, в результаті чого функція редагування знімків буде працювати саме так, як вона повинна працювати насправді. В майбутньому WhatsApp збирається реалізувати ряд інших нових функцій і можливостей, про які його вже давно просять користувачі. Про які саме опції йдеться – невідомо, тому що подробиці з цього приводу не розкриваються. Всі ці нововведення впроваджуються на тлі того, що функціональні можливості Viber і Telegram ростуть з кожним місяцем, а це значно посилює конкуренцію.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ