Список смартфонів Honor, які відновлять до Android 10 Q

Як відомо, санкції з боку США змусили китайську корпорацію Huawei приділяти більше уваги програмному забезпеченню для своїх телефонів. Якби вона не пішла на такий крок, довіра до неї з боку покупців впала б ще сильніше. Саме тому, щоб нічого такого не сталося, вже в найближчі кілька місяців відбудеться реліз фірмової прошивки EMUI 10 на базі Android 10 Q. Сьогодні, 18 липня 2019 року, інсайдери назвали список мобільних пристроїв під брендом Honor, для яких вийде новітнє програмне забезпечення. Так, зокрема, нова ОС стане доступною для безлічі різних моделей.

У випадку з деякими телефонами частиною Android 10 Q від Google буде не прошивка EMUI 10, а прошивка Magic 3.0, яку китайська корпорація випускає для деяких моделей своїх фірмових мобільних пристроїв. За даними інсайдерів, повний список телефонів, які будуть оновлені до нової ОС, був опублікований самою Huawei, а надала вона його китайським ЗМІ. До нього увійшло сім моделей, користувачі яких можуть розраховувати на реліз новітнього програмного забезпечення. Судячи з усього, ніякі інші телефони Honor нову операційну систему не отримають.

Повідомляється, що до Android 10 Q оновляться Honor 20, Honor 20 Pro, Honor 20 Lite, Honor V20, Honor 10, Honor 10 Lite і Honor 8X, тобто мобільні пристрої, які вийшли на ринок за останні півтора місяці. Залишилося тільки дочекатися, коли відбудеться реліз фірмової прошивки EMUI 10 або Magic 3.0. Їх презентація повинна відбутися вже в найближчі кілька тижнів, а принесе разом з собою новітнє програмне забезпечення новий призначений для користувача інтерфейс і, крім того, нові іконки. Також всіх користувачів чекають модифіковані стандартні програми і новий додаток для роботи з фотокамерою.

Новітнє програмне забезпечення має значно поліпшити користувальницький досвід, в зв’язку з чим смартфонами Honor стане приємніше користуватися. Оскільки фінальна стабільна версія Android 10 Q вийде тільки в першій половині серпня, розраховувати на реліз прошивок EMUI 10 і Magic 3.0 раніше цього терміну точно не варто. Найбільш ймовірно, що остаточні версії даних прошивок випустять тільки в вересні. Вже починаючи з осені, швидше за все, в нові смартфони Huawei буде встановлена ​​свіжа операційна система.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ