Google змінила правила входу в обліковий запис для всіх користувачів

Американська корпорація Google завжди робила ставку на новітні технології, і можливо саме тому їй вдалося стати однією з найбільших компаній в світі, а разом з тим одним з найдорожчих брендів на ринку. Сьогодні: 13, серпня 2019 року, «пошуковий гігант» зробив те, чого до нього ще ніхто не робив, а відчути нововведення вже можуть власники смартфонів на базі операційної системи Android 7.0 Nougat або будь-якої іншої більш нової. Користувачам iPhone і iPad будь-якої версії iOS нововведення поки що недоступно, однак в майбутньому, можливо, воно все ж з’явиться, якщо Apple дозволить його реалізувати.

В інтернет-блозі компанії Google з’явилася інформація про те, що вона відкрила всім охочим, тобто мільярдам людей по всьому світу, можливість входити до свого облікового запису Gmail за відбитком пальця. Входити таким чином можна в будь-які сервіси американської корпорації, в тому числі в YouTube, G Play, G Docs і багато інших. Нововведення працює в США, Європі та інших країнах світу, а вся інформація надійно шифрується, тому все це гарантовано не призведе до проблем безпеки для користувачів. Більш того, як стверджується, нова технологія набагато надійніша за звичні паролі, і вона зручніша.

Якщо входити в обліковий запис за допомогою відбитку пальців, зламати такий захист просто не вийде, так само як і перехопити дані, а це робить подібний спосіб ідентифікації навіть більш надійним, ніж двофакторну ідентифікацію. При цьому, прикласти палець до сканера відбитків пальців набагато простіше, ніж вводити великий пароль, здатний містити в собі десятки різних символів. Нововведення є майже у всіх сервісах Google, а для використання такої можливості необхідно мати смартфон Pixel будь-якого покоління, але незабаром нововведення зможуть використовувати власники інших телефонів. Це станеться вже в найближчі кілька тижнів.

Головна умова для отримання доступу до нововведення полягає в тому, щоб мобільний пристрій мав сканер відбитків пальців і працював на базі Android 7.0 Nougat або будь-якій більш новій операційній системі. Цілком очевидно, що подібне нововведення, поза будь-якими сумнівами, дуже сильно порадує всіх користувачів, адже тепер можна забути про введення звичного всім пароля. З метою безпеки Google не пояснює більш детально, як працює нова система захисту, але цілком достатньо її слів про те, що вона в рази надійніше звичного всім логіна і пароля. Залишається вірити, що це насправді саме так.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ