«Вбивця» Android: Huawei випустила Harmony OS

В даний час китайська корпорація Huawei активно займається створенням такої операційної системи, як Harmony OS, причому вона вже майже готова до релізу. В даний час доступ до неї мають лише співробітники самої компанії, а займаються вони її тестуванням з метою доопрацювати це ПО до ідеалу, щоб воно змогло в повній мірі замінити власникам смартфонів Android. Сьогодні, 22 серпня 2019 року, з’явилися офіційні подробиці про те, коли ж нарешті всі користувачі зможуть встановити дану платформу на свої електронні пристрої. З’явилася конкретика, і вона дозволяє з високим ступенем точності з’ясувати дату цієї події.

Старший віце-президент Huawei Вінсент Янг повідомив про те, що компанія витрачає дуже великі ресурси на створенням даної операційної системи, однак навіть не дивлячись на це, бренд не збирається одночасно підтримувати Android і Harmony OS. Замість цього компанія зосередить всі сили на якійсь одній платформі, а від операційної системи Google вона відмовиться тільки в тому випадку, якщо їй заборонять використовувати «зеленого робота». Така заборона повинна була набути чинності кілька днів тому, проте замість цього сталося те, чого ніхто не очікував – уряд США відклав вступ санкцій на 90 днів.

Таким чином, тепер у Huawei є час до другої половини листопада, щоб завершити роботу над Harmony OS з метою її доопрацювання. Як вже неодноразово заявляли самі співробітники китайської корпорації, фірмова операційна система в усьому краща за Android, починаючи від швидкості роботи і закінчуючи ступенем захищеності від шкідливого ПО. Спочатку бренд планував перейти на використання своєї фірмової ОС з релізом флагмана Mate 30 Pro восени нинішнього року, однак тепер такі плани було вирішено відкласти, тому що «зеленого робота» для нових мобільних пристроїв компанії як і раніше зараз дозволено використовувати, а зберігатися така ситуація буде в найближчі три місяці.

За словами Huawei, якщо раптом трапиться щось несподіване, вона готова почати майже негайно випускати смартфони на базі Harmony OS, яка вдає із себе «вбивцю» Android. У глобальній мережі у вільному доступі нової ОС поки що немає, тому не можна точно і напевно сказати, чим саме вона краща за популярну американську операційну систему. За деякими даними, нова платформа від китайської корпорації здатна працювати не тільки на смартфонах, але і на багатьох інших електронних пристроях, в тому числі ноутбуках, смарт-годинах, планшетах і багатьох інших гаджетах, яких в даний час на ринку вкрай багато.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ