Представлено неймовірний смартфон початку 2020 року. Vivo Apex 2020 вражає дуже багатьма параметрами

Але купити його можна

Vivo Apex 2020 року – той випадок, коли в одному смартфоні реалізовано відразу стільки нових рішень, скільки часом немає у всіх смартфонах інших брендів за цілий рік. Сьогодні Vivo нарешті представила цей пристрій, так що ми можемо оцінити за всі його особливості.

По-перше, цей апарат отримав екран-водоспад, який максимально загнутий на бічні грані (кут 120 °).

По-друге, смартфон отримав неймовірну 120-ватну зарядку і ще більш вражаючу 60-ватну бездротову зарядку.

По-третє, Vivo Apex 2020 оснащений перископною камерою, що відрізняється від тих, що вже можна знайти в серійних моделях. У всіх існуючих нині смартфонах з такою камерою вона має фіксовану фокусну відстань. Всі інші варіанти наближення реалізовані за допомогою програмного забезпечення. У разі Vivo Apex 2020 року, якщо судити з написів на самому смартфоні, ми отримаємо 16-мегапіксельну камеру з оптичним зумом від 5х до 7,5х. Джерело каже, що система лінз включає дві групи нерухомих лінз і дві групи рухомих. Крім того, основна 48-мегапіксельна камера отримала ще й суперстабілізацію.

Ну і вишенькою на торті є підекранна фронтальна камера. Якщо говорити про інші параметри, то новинка отримала екран діагоналлю 6,45 дюйма, SoC Snapdragon 865, 12 ГБ ОЗУ і 256 ГБ флеш-пам’яті.

На жаль, Vivo Apex 2020 року, як і його попередник, є лише концептом для демонстрації технологій. Втім, щось з показаного Vivo цілком може реалізувати в моделі Nex 4.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ