LG представила TWS-навушники з антибактеріальним зарядним футляром

Компанія LG представила дві моделі TWS-навушників Tone Free з номерами моделей HBS-FN4 і HBS-FN6. Остання оснащена першим в галузі самоочисним зарядним чохлом, в якому використовується технологія LG UVnano для знищення бактерій при зарядці навушників.

UVnano випромінює ультрафіолетове світло на силіконову насадку і внутрішню сітку навушників. LG стверджує, що ця технологія вбиває 99,9% бактерій кишкової палички і золотистого стафілокока.

Нові навушники також отримали поліпшену технологію звуку Meridian, яка пропонує реалістичне звучання. Самі навушники отримали канальну конструкцію для більш зручної посадки і поліпшеною шумоізоляції. Функції активного шумозаглушення в них немає.

Самі навушники програють музику до 6 годин без підзарядки, а завдяки зарядному чохлу загальний час автономної роботи становить 18 годин.

Гарнітура LG Tone Free вийде в двох кольорах: матовому чорному (Stylish Black) і глянсовому білому (Modern White). Продажі стартують в липні за ціною $ 130 за версію HBS-FN4 і $ 190 – за HBS-FN6.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ