Майбутні окуляри доповненої реальності Apple Glass отримають мікродісплей Sony

Глава Display Supply Chain Consultants Росс Янг підтвердив інформацію японського видання Nikkan Kogyo Shimbun про те, що Sony буде поставляти Apple мікродисплей OLED для майбутніх окулярів доповненої реальності.

Янг відзначає, що йому підтвердили цю інформацію кілька джерел, близьких до Sony і Apple. Провідний аналітик DSCC заявив, що Apple Glass отримають 0,5-дюймові дисплеї з роздільною здатністю 1280×960 пікселів, які відповідають компоненту Sony ECX337A. Згідно сайту Sony, цей мікродисплей оснащений піковою яскравістю в 1000 ніт, надвисокої контрастністю 100000:1 і надшвидкою швидкістю відгуку в 0,01 мс.

Згідно із заявою постачальника технологій вбудованого машинного зору FRAMOS, мікродисплей OLED від Sony є ультрасучасним дисплеєм з надшвидкою швидкістю відгуку, надвисокої контрастністю, широкою гамою кольорів для точної передачі кольору, високою яскравістю, низьким коефіцієнтом відображення і іншими перевагами, які ідеально підійдуть для AR-окулярів Apple .

Високий контраст, який забезпечувався б мікродисплеєм Sony, дозволяє відображати інформацію «поверх реального світу в прозорому режимі», не перекриваючи те, що користувач бачить навколо.

За даними Nikkan Kogyo Shimbun, Apple планує випустити окуляри AR / VR в 2021 році, але аналітик TFI Securities Мін-Чі Куо впевнений, що їх реліз відбудеться не раніше 2022 року. Росс Янг також прогнозує анонс Apple Glass на першу половину 2022 року.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ