Google: не скупіться на платну підписку Google Photo, щоб не втратити вихідну якість контенту

У листопаді минулого року Google оголосила про зміни безкоштовного тарифу «Google Photo» з 1 червня 2021 року. Зокрема, будуть введені обмеження на зберігання знімків у високій якості – не більше 15 Гб. Якщо фото і відео перевищують цей обсяг – будьте ласкаві заплатити за додатковий простір.

Читати також: Google Pixel 6 хоче повернути лідерство серед камерофонів і Pixel 6 XL можна буде гнути

Якщо ви вже зберігайте відео- і фотоматеріали на Google Photo, то платити доведеться за новий контент, який буде завантажений вже після того, як нові правила вступлять в силу. Привілей дана власникам Pixel-фонів – на них введені обмеження не поширюватимуться. Правда, зберігати нові фото і відео можна буде в експрес-якості.

Щоб розрекламувати переваги, які дає щомісячна підписка, Google розіслала користувачам сервісу лист, де нагадала про майбутні зміни і запропонувала перейти на новий спосіб зберігання контенту. Особливо компанія акцентувала увагу, що щомісячна підписка дозволить зберігати знімки і відео в «вихідній якості».

Для наочності Google додала світлину, покликану показати всі переваги фото в «вихідній якості» і знімок після стиснення в «високій якості». Природно, що зроблено це для того, щоб налякати користувачів погіршенням якості контенту та стимулювати їх переходити на платну підписку.

А розцінки такі: 100 Гб – $ 1,99 щомісяця, 200 Гб – $ 2,99, 2 ТБ – $ 9,99 і до 30 ТБ – $ 149,99. Крім того, раніше Google заявила, що у випадку з «документами, таблицями, слайдами, малюнками, формами і файлами Jamboard також будуть введені обмеження сховища». Причина – необхідність відповідати галузевим стандартам.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ