Huawei назвала дату виходу нової прошивки EMUI для 23 популярних моделей смартфонів

Китайська корпорація Huawei незабаром позбудеться доступу до операційної системи Android, принаймні офіційно. До чого це призведе – невідомо, але сам виробник електроніки запевняє, що власники його продукції через це не будуть відчувати будь-яких незручностей. Сьогодні, 24 червня 2019 року, розробники прошивки EMUI назвали дату виходу нової її версії для мобільних пристроїв від китайського бренду. Також було озвучено повний список моделей, для яких апдейт нарешті вийде. У всіх випадках основою нового ПО буде операційна система Android 9.0 Pie від Google, тому що новішу в фінальному стабільному вигляді «пошуковий гігант» ще не випустив.

Як стало відомо, в червні 2019 року, тобто в найближчий тиждень, до нової операційної системи EMUI 9.1 будуть оновлені смартфони Huawei P20 Lite, Mate 20, Mate 20 Pro і Mate 20 RS Porsche Design. Всім користувачам таких пощастило, тому що новітнє програмне забезпечення не тільки підвищить загальну швидкість роботи, але ще і принесе з собою ряд інших нововведень. Одним з найбільш значущих серед таких є фірмова файлова система EROFS, яка дозволяє підвищити швидкість читання і запису, а також збільшити швидкість обробки дрібних даних. Крім того, нова прошивка містить в собі технологію підвищення графічної продуктивності третього покоління, а називається вона GPU Turbo 3.0.

Графічна оболонка в прошивці EMUI 9.1 виявилася піддана редизайну, а ще в новітнє програмне забезпечення додали підтримку нової технології під назвою Arc Compiler. Вона за рахунок спеціального ШІ збільшує швидкість роботи всієї операційної системи, а також популярних додатків. Уже в липні нову ОС отримають такі моделі, як Huawei P20, P20 Pro, Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 RS Porsche Design, Mate 9, Mate 9 Pro, Y9 2019, Y6 2019, Y5 2019, nova 3, nova 3i , nova 3e і nova 4. Потім, в серпні, реліз даного ПЗ відбудеться для моделей Huawei P10, P10 Plus, P10 Lite, Mate 10 і Mate 10 Pro. Всім власникам їх пощастило, тому що для інших телефонів нова операційна система, судячи з усього, випущена вже не буде.

Дана інформація актуальна для глобального міжнародного ринку. Точні терміни релізу EMUI 9.1 для конкретних моделей смартфонів Huawei залежать значною мірою від регіону, тому більш точні відомості на цей сет китайська корпорація не розкриває. Втім, опублікованих їй даних більш ніж достатньо для того, щоб можна було нарешті зрозуміло, коли ж вийде довгоочікувана багатьма прошивка, здатна збільшити автономність і швидкість роботи мобільних пристроїв.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ