Посол ЄС: Україна повинна зрозуміти відсутність перспективи її членства

Посол Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі вважає, що країнам-учасницям “Східного партнерства” необхідно виходити з реальності, яка не дозволяє розраховувати на перспективу членства в близькій перспективі. Про це він заявив в дискусії на Форумі асоціацій в Києві .

“Зараз у ЄС немає можливості запропонувати перспективу одній країні-партнеру. Можливо, через кілька років, але зараз – ні”, – пояснив посол, відповідаючи на питання про актуальність нинішніх форматів співпраці ЄС зі східними партнерами, включаючи Україну. Представник Євросоюзу відзначив, що не дивлячись на це, виконання СА залишається актуальним завданням для України.

“Ми всі знаємо це відсутність готовності ЄС до дискусії про перспективу членства, така реальність! І тепер нам, тобто Євросоюзу, необхідно переконати партнерів продовжувати виконувати Угоду про асоціацію, виходячи з цього розуміння”, – пояснив він. Як відомо, Угода про асоціацію не передбачає перспективу членства України в ЄС, але і не закриває цей шлях.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз не хоче нічого чути про нові країни , що бажають приєднатися до цього об’єднання держав.

Мінгареллі також заявляв, що олігархи активно протистоять просуванню реформ в Україні.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ