Путін і Трамп – поразка один для одного: дипломат озвучив цікавий висновок

У президента США Дональда Трампа було ще менше підстав для зустрічі з президентом Росії, ніж у Володимира Путіна.

Таку думку висловив екс-генконсул України в Единбурзі і Стамбулі, голова правління фонду “Майдан закордонних справ” Богдан Яременко.

Коментуючи факт скасування офіційної зустрічі президентів, яка могла відбутися під час саміту країн Азійсько-тихоокеанського економічного співробітництва, він озвучив дві версії.

Перша полягає в тому, що “Трампу і Путіну було важко про щось домовитися. Очевидно, це і вплинуло на бажання і намір проводити цю зустріч”.

“Обидва вони є поразкою один для одного, тому що, очевидно, Дональд Трамп розглядався Путіним як можливість нормалізації відносин з США – цього не сталося. Дональд Трамп обіцяв знайти взаєморозуміння з Росією, і теж не може цього зробити через позицію Конгресу і великої частини американського істеблішменту. Тому зустрічі не було”, – додав дипломат.

Друга версія полягає в тому, що “оточення Трампа, яке на нього іноді впливає, підказує йому правильні ходи”, – зауважив Яременко. У цьому контексті він нагадав про те, що в умовах “серйозних звинувачень на адресу його команди з боку незалежного прокурора, в рамках розслідування про втручання Росії у вибори в США для Трампа зустрічі з росіянами зараз досить компрометуючі”.

“Трампа критикують, і критикують досить заслужено, бо навіть під час короткої зустрічі Трамп встиг наговорити відвертих дурниць, які сам же був змушений пом’якшувати наступною заявою про те, що думка його спецслужб для нього важливіша, ніж запевнення Володимира Путіна про те, що він не втручався в хід виборів”, – додав дипломат.

Таким чином, “напевно, у Трампа було ще менше підстав для зустрічі, ніж у Путіна”, – припустив він.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ