США наклали санкції на українські компанії

У жовтні Держдепартамент США наклав санкції на 39 російських підприємств і відомств . При цьому під них потрапили і 7 українських компаній, які мають в засновниках російські підприємства з списку санкцій.

Як повідомили аналітики YouControl, мова йде про такі співзасновники, як ВАТ “Концерн Іжмаш”, АТ “Іжевський механічний завод” і АТ “Російська літакобудівна корпорація” МіГ “.

Таким чином, з 29 січня 2018 року за санкції Державного департаменту США потраплять 7 українських компаній. Чотири з них вже припинили свою діяльність, а три – активні і не перебувають в процесі припинення.

Основними видами діяльності українських компаній “Іжміслзброя” і “Дніпро-Іж-Сервіс” є оптова торгівля, в тому числі і зброєю, обслуговування і ремонт транспортних засобів, операції з нерухомим майном.

Дочірнє підприємство “Пансіонат” Зеніт “- це готель, який знаходиться в окупованому Криму. Його засновником є ​​Товариство з обмеженою відповідальністю” Російська літакобудівна корпорація “МіГ”.

“Якщо українська компанія співпрацюватиме з бізнесом під санкціями і якщо таку співпрацю визнають вагомою – тоді президент США накладає санкції на цю компанію. І це не право президента, а його обов’язок. Вид обмежень може бути різним – блокування активів порушника, скасування його договорів, ризик бути оштрафованим на суму до $ 2 млн або потрапити до в’язниці на строк до 20 років. Саме на $ 2 млн оштрафували компанію Exxon (одна з найбільших нафтових корпорацій в США) влітку 2017 року за ділову активність з компанією “Роснефть”, – коментує радник юридичної фірми Sayenko Kharenko Аліна Плющ.

Нагадаємо, більше 150 українських компаній потрапили в міжнародні санкційні списки . Українські компанії потрапили в такі міжнародні санкційні списки:

Списку санкцій Міністерства фінансів США
Списку санкцій Європейського союзу
Зведений список санкцій Австралії
Консолідований список осіб / організацій, в яких застосовані фінансові санкції Великобританії.
Списку санкцій Японії проти РФ у зв’язку з подіями в Україні.

При цьому, незважаючи на санкції, в першому півріччі 2017 року товарообіг між Україною та Росії виріс . Україна купила в рази більше товарів в порівнянні з минулим роком. Основний обсяг імпорту (42%) припадає на нафту і продукти її перегонки.

загрузка...




НЕ ПРОПУСТИ



ІНШІ НОВИНИ