Безладна стрілянина в США: вбито п’ять осіб

Як повідомляється, чоловік почав безладну стрілянину в каліфорнійському окрузі. Спершу він убив свою дружину. Причиною вбивств міг стати конфлікт на побутовому грунті.

Кількість жертв стрільця в каліфорнійському окрузі Техама в США зросла до п’яти осіб, в середу в будинку чоловіка, який влаштував стрілянину, було знайдено тіло його дружини, повідомляє телеканал ABC News . За даними влади, на які посилається телеканал, Кевін Ніл перед тим, як почати стрілянину по перехожих, спочатку розправився зі своєю дружиною, сховавши її тіло в будинку.

Раніше повідомлялося, що причиною стрілянини в Каліфорнії міг стати конфлікт на побутовому грунті.

Як повідомив телеканал CNN, поки не вдалося однозначно визначити мотив стрілка. Однак його сварка з сусідом, якого знайшли мертвим у вівторок, могла спровокувати насильство. Інцидент стався у вівторок вранці в окрузі Техама. Ніл відкрив стрілянину на території початкової школи. Пізніше співробітники правоохоронних органів ліквідували стрілка. За словами помічника шерифа Філа Джонстона, стрілок “вибирав цілі випадково” і мав при собі напівавтоматичну гвинтівку і два пістолети.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ