“Час залишатися вдома”: Польща оголошує стан епідемічної загрози

Міністерство охорони здоров’я Польщі у четвер оголосить стан епідемічної загрози через пандемію коронавірусу. Про це заявив очільник відомства Лукаш Шумовський на прес-конференції в четвер, повідомляє Onet.pl.

“ВООЗ вчора оголосила пандемію. Сьогодні буде видано розпорядження міністра охорони здоров’я щодо запровадження в Польщі стану епідеміологічної загрози”, – сказав Шумовський.

За його словами, це означає можливість обмеження конкретних способів пересування чи використання певних продуктів. Також можуть бути заборонені масові шоу і зібрання.

“Я звертаюсь до молоді. Це не вільний час, не час для вечірок чи для розваг у клубах. Вірус може забрати слабших людей, тому не варто його недооцінювати, треба залишатися ізольованими. Це єдина форма, яка може захистити суспільство”, – підкреслив міністр.

“Звертаюсь до всіх: час залишатися вдома, щоб не виходити без потреби навіть до магазинів. У черзі ми можемо заразитися чи заразити когось у натовпі”, – додав він.

Польська влада очікує збільшення напливу хворих найближчим часом і підготувала 19 лікарень для прийому хворих з коронавірусом.

“Все вказує на те, що наступного тижня у нас буде 100 пацієнтів, а потім 1000. Все залежить від того, наскільки відповідально ми поводимось”, – сказав Шумовський.

Міністр також запевнив, що “ніхто не планує закривати місця у Польщі і забороняти рух”.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ