У Петербурзі згоріло коронавірусне відділення лікарні: загинули COVID-позитивні

У Санкт-Петербурзі (Росія) в лікарні Святого Георгія спалахнула пожежа, в якій загинули п’ятеро пацієнтів із діагнозом COVID-19.

Як повідомляє Telegram-канал Mash, четверо отруїлися чадним газом, в одного відключився апарат ШВЛ.

“Горить реанімація на шостому поверсі, так зване коронавірусне відділення. Є жертви. Загинули пацієнти – вони були підключені до апарату штучної вентиляції легенів. У відділенні їх було 16, але решту лікарі встигли перевезти в інше крило”, – йдеться у повідомленні.

Джерело в силових структурах розповіло ТАСС, що під час пожежі загинули четверо чоловіків і одна жінка: “Найстаршому чоловікові було 67 років, ще трьом – 59 років, 61 рік і 60 років, жінці – 59 років”.

Всього з будівлі евакуювали близько 150 осіб.

Telegram-канал LIFE SHOT пише, що причиною займання в палаті №2 на шостому поверсі, звідки почалася пожежа, став апарат ШВЛ, що загорівся.

Також були опубліковані фото палати, де згорів апарат ШВЛ. На знімках видно, що вона повністю вигоріла і все приміщення в чорній кіптяві.

Додамо, що пожежники на місці проходять дезінфекцію після ліквідації вогню у відділенні лікарні, де проходили лікування хворі на COVID-19.

У пресслужбі головного управління МНС РФ по місту повідомили, що пожежа почалася о сьомій годині. О 6:55 загоряння локалізували. На шостому поверсі горіло приміщення площею 10 квадратних метрів. Вогонь гасили 75 рятувальників і 15 одиниць техніки.

Головлікар стаціонару Валерій Стрижелецький сказав, що лікарня повністю відновить прийом хворих до вечора, 12 травня.

Глава пітерського главку МНС Олексій Анікін додав, що переводити пацієнтів в інші лікарні не планується: “Вивезення хворих в інші заклади не планується, лікарня продовжить працювати у звичайному режимі”.

У Росії порушили кримінальну справу про заподіяння смерті з необережності двом і більше особам.

Лікарня Святого Георгія входить до числа установ Росії, перепрофільованих під лікування пацієнтів, у яких у важкій формі протікає коронавірусна інфекція.

 

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ